ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
(0232)

 329 68 26

TURBO CLEAN Yağ Sökücü ve Detay Temizleyici

TURBO CLEAN Yağ Sökücü ve Detay Temizleyici

Çok geniş kullanım alanına sahip TURBO CLEAN Yağ Sökücü ve Detay Temizleyici su bazlı ve deterjan içerikli bir solventtir.

TURBO CLEAN Yağ Sökücü ve Detay Temizleyici Epoksi zemin temizlemede, forklift tekerlek izi temizlemede, araç motor temizliğinde, koltuk temizliğinde, mutfak aspiratörleri ve davlumbazların temizliğinde, spor salonlarında kullanılan tatamilerin temizliğinde, cnc makine tezgahlarının temizliğinde ve bir çok alanda kullanılır. Endüstriyel olarak kullanılabileceği gibi ev ve ofis gibi alanlarda cafe ve restaurant gibi mekânların mutfaklarında kir ve yağ sökücü olarak kullanılabilir. Tam anlamıyla bir detay temizlik ürünüdür.

TURBO CLEAN Yağ Sökücü ve Detay Temizleyici Hayvani, nebati ve petrol türevi yağları konsantre ve güçlü formülü sayesinde durulama gerektirmeden kolayca çözer.

TURBO CLEAN Yağ Sökücü ve Detay Temizleyici Yağ atıkları ve lekeleri, Yağ tankerlerinin iç ve dış temizliği, Yağ filtreleri, davlumbaz ve bacalarda güvenle kullanılır. Yanıcı ve parlayıcı değildir.

TURBO CLEAN Yağ Sökücü ve Detay Temizleyici Biyolojik olarak parçalanabilir. Doğa ve çevre dostudur.

TURBO CLEAN Yağ Sökücü ve Detay Temizleyici yoğunlaştırılmış (konsantre) bir üründür. Kullanım alanına göre bire beş, bire on ya da bire on beş olarak seyreltilerek kullanılır. Uygulanacak yüzeye seyreltilmiş olarak püskürtme ve fırçalama yöntemi ile uygulanır. Bir iki dakika beklendikten sonra yüzey temiz su ile durulanır.

TURBO CLEAN Yağ Sökücü ve Detay Temizleyici firmamızca 10 LT, 20 LT ve 30 LT’lik polietilen bidonlarda satışa sunulmaktadır.

Daha yüksek oranlarda talebiniz halinde ayrıca firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Ürün hakkında bilgi alma ya da sipariş vermek için iletişim bölümümüzden bize ulaşabilirsiniz.


20 Yıllık iş tecrübesini ürünlerine aktarmış isteğe yönelik özel üretim yapılabilen hedefi daima en iyisi olmayı ilke edinmiş dinamik bir kuruluştur.

Tüm Haberler

Ürünlerimizden bazıları

paslanmaz kaynak temizleme, araba boya sökücü, beton temizleme kimyasalı, yüzey parlatıcı, kirec sokucu, inox parlatıcı, oto yıkama kimyasalları...

29.12.2015 / 09:35

Ürünlerimizden bazıları 2

derz temizleyici, krom parlatma, boya sökücü, paslanmaz temizleyici, kreç sökücü, kaynak çapak önleyici, pas çözücü, yağ çözücü, klima temizleyici, leke sökücü, çelik parlatma, kreç ve pas sökücü, inox temizleyici, çimento sökücü, para temizleme ilacı...

29.12.2015 / 09:34

para temizleme ilacı, pas temizleyici, boya çözücü, oksit çözücü, elektronik kart temizleme
8284 Sokak No:8 Balcılar İş Merkezi
Çiğli/İZMİR +90 (232) 329 68 26