ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
(0232)

 329 68 26

NEVATEK M-44 Metal Yüzey Temizleyici

Çağımızda endüstri ve sanayide kullanılan en önemli materyallerin başında çelik ve metaller gelmektedir. Bu materyallerin kir pas yağ oksitlene gibi dış etkenlerden korunması dayanma süresinin ve materyal ömrünün arttırılması için yüzeyinin dayanıklı malzemelerle ve boya ile kaplamak gerekir.

Bu işlemlerin uygulanabilmesi için malzeme yüzeyinin yabancı maddelerden (kir, pas, yağ, tufal vb.) yeterli düzeyde uzaklaştırılması gerekir. Bu arındırma işlemine yüzey temizleme adı verilir.

NEVATEK M-44 Metal Yüzey Temizleyici metal yüzeylerde oluşmuş olan pas, kir, yağ ve oksitlenme gibi sorunları çözerek metal yüzeyi temizler. İçerdiği inhibitörler sayesinde metale zarar vermez. Metal yüzeyinde kararma ve aşınmaya sebep olmaz. 

Metal Yüzey Temizleme ürünlerinin içerinde etkin bir üne sahip olan NEVATEK M-44 Metal Yüzey Temizleyici bu ününü metal üzerinde oluşan kir pas, yağ ve oksit gibi maddeleri kolayca temizleyebilmesine ve metal üzerinde kararma aşınma gibi zarar veren etkilere sahip olmamasına borçludur. 

NEVATEK M-44 Metal Yüzey Temizleyici konsantre bir üründür. Bire beş ve bire ona kadar seyrelebilir. Bu sayede aynı zamanda ekonomik olama özelliğine de sahiptir.

Sağlık açısından bakıldığında ise NEVATEK M-44 Metal Yüzey Temizleyici sıvı halde olduğundan seyreltildiğinde asit buharları oluşmayacağı için doğrudan sağlık üzerinde olumsuz bir etkisi yoktur.

NEVATEK M-44 Metal Yüzey Temizleyici bileşenlerinde çevreye zararlı maddeler yoktur.

UYGULAMASI:

NEVATEK M-44 Metal Yüzey Temizleyici uygulanacak yüzeye seyreltildikten sonra fırça veya püskürtme yöntemi ile temizlenecek yüzeye uygulanır. Uygulama sonrası bir iki dakika beklenilip fırça veya bez yardımı ile yüzeyden temizlenir. Bol su ile durulanır.

NEVATEK M-44 Metal Yüzey Temizleyici uygulaması yapıldıktan sonra NEVATEK METAL FOSFAT ürünü ile fosfatlama yapılması tavsiye edilir. Fosfatlama işlemi metal yüzeyde tabaka oluşturarak metali kohezyona karşı korumaya alır. Paslanma gibi oksitlenmeleri geciktirir.

 

 


20 Yıllık iş tecrübesini ürünlerine aktarmış isteğe yönelik özel üretim yapılabilen hedefi daima en iyisi olmayı ilke edinmiş dinamik bir kuruluştur.

Tüm Haberler

Ürünlerimizden bazıları

paslanmaz kaynak temizleme, araba boya sökücü, beton temizleme kimyasalı, yüzey parlatıcı, kirec sokucu, inox parlatıcı, oto yıkama kimyasalları...

29.12.2015 / 09:35

Ürünlerimizden bazıları 2

derz temizleyici, krom parlatma, boya sökücü, paslanmaz temizleyici, kreç sökücü, kaynak çapak önleyici, pas çözücü, yağ çözücü, klima temizleyici, leke sökücü, çelik parlatma, kreç ve pas sökücü, inox temizleyici, çimento sökücü, para temizleme ilacı...

29.12.2015 / 09:34

para temizleme ilacı, pas temizleyici, boya çözücü, oksit çözücü, elektronik kart temizleme
8284 Sokak No:8 Balcılar İş Merkezi
Çiğli/İZMİR +90 (232) 329 68 26