ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
(0232)

 329 68 26

POSSİBLE Steril Bölgeler İçin Zemin ve Alet Dezenfektanı

POSSİBLE Profesyonel bir temizlik kompoundu olup, kritik bölgelerde mükemmel bir temizlik ve hijyen sağlar.

Hastane, sağlık merkezleri, okullar ,gıda üretimi yapan işletmeler, mutfaklar, duş, banyo, tuvalet gibi hijyen  gerektiren ortamlarda virüs  ve bakterilere karşı efektif bir çözümdür.

Toplu yaşayan yerlerde kontamine olmuş materyalleri temizleyerek bulaşıcı enfeksiyon riskine karşı yüksek koruma sağlar. Su ile temasında sakınca olmayan, yıkanabilir tüm yüzeylerde güvenle kullanılabilir.

Escherichia coli, Staphylococcus epidermidis, Pseudonimonas aerginosa, Aspergillus flavus gibi gram(-) ve gram(+) bakterilere, mantar ve mayalara etkilidir.

(Microbakterium tuberculozis vb.mikroorganizmalara da şiddetli etkilidir.) Gıda maddeleri üretiminde işlem ekipmanlarında ve gıda ile temas eden yerlerde kullanım 200 ppm’e yükseltilmesi uygundur.Bu seviyede uygulanan yüzeyleri su ile durulamaya gerek yoktur.


20 Yıllık iş tecrübesini ürünlerine aktarmış isteğe yönelik özel üretim yapılabilen hedefi daima en iyisi olmayı ilke edinmiş dinamik bir kuruluştur.

Tüm Haberler

Ürünlerimizden bazıları

paslanmaz kaynak temizleme, araba boya sökücü, beton temizleme kimyasalı, yüzey parlatıcı, kirec sokucu, inox parlatıcı, oto yıkama kimyasalları...

29.12.2015 / 09:35

Ürünlerimizden bazıları 2

derz temizleyici, krom parlatma, boya sökücü, paslanmaz temizleyici, kreç sökücü, kaynak çapak önleyici, pas çözücü, yağ çözücü, klima temizleyici, leke sökücü, çelik parlatma, kreç ve pas sökücü, inox temizleyici, çimento sökücü, para temizleme ilacı...

29.12.2015 / 09:34

para temizleme ilacı, pas temizleyici, boya çözücü, oksit çözücü, elektronik kart temizleme
8284 Sokak No:8 Balcılar İş Merkezi
Çiğli/İZMİR +90 (232) 329 68 26