ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
(0232)

 329 68 26

NEVATEK M-35 Beton Sökücü - Metal Yüzey Temizleme

NEVATEK M-35 Beton Sökücü; Beton harç ve kireç birikintilerini çözer. Metal yüzey temizleyici özelliği vardır.

İnşaat sektörü ve çimento sanayinde güvenle kullanılabilen yüksek aktivitede yoğunlaştırılmış (konsantre)  asidik bir üründür.

İnşaat sektöründe beton harç mikserlerinin ve döküm kalıplarının temizliğinde kullanılır. Bunun yanı sıra bire on seyreltilerek inşaat sonrası temizlikte de kullanılabilir. Kireç çözücü ve yağ çözücü özelliği de vardır. Boyaya ve metal, plastik vb. kullanılan yüzeylere zarar vermez.

İçerdiği inhibütörler sayesinde temizlik esnasında metal yüzeylerin aşınmasını engeller. Metal yüzeyleri temizlemede güvenle kullanılır.

NEVATEK M-35 Beton Sökücü en zor beton harç ve kireç oluşumlarını bile metal yüzeylere zarar vermeden süratli ve emniyetli bir şekilde çözerek uzaklaştırır.

Ayrıca beton santrallerinde, transmikserlere, inşaat sonrası temizliklerden, fayans ve seramik temizliğine kadar harç, kireç ve tortulardan arındırılması gereken her yerde güvenilir ve etkin sonuçlar verir.

NEVATEK M-35 Beton Sökücü bire beş seyreltilerek temizlenmek istenen yüzeye fırça yardımı ile sürülür. Birkaç dakika beklendikten sonra tekrar fırça yardımı ile yüzey temizlenir. Temizlenen yüzeyde durulama yapılır.

NEVATEK M-35 Beton Sökücü işlem sırasında insan sağlığını riske edecek şekilde zararlı gaz çıkışına neden olmaz çünkü içeriğinde gaz kesici özel izalatörler bulundurur.

NEVATEK M-35 Beton Sökücü firmamızca 30 LT’lik polietilen bidonlarda satışa sunulmaktadır. Daha yüksek oranlarda talebiniz halinde ayrıca firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Ürün hakkında bilgi alma ya da sipariş vermek için iletişim bölümümüzden bize ulaşabilirsiniz.


20 Yıllık iş tecrübesini ürünlerine aktarmış isteğe yönelik özel üretim yapılabilen hedefi daima en iyisi olmayı ilke edinmiş dinamik bir kuruluştur.

Tüm Haberler

Ürünlerimizden bazıları

paslanmaz kaynak temizleme, araba boya sökücü, beton temizleme kimyasalı, yüzey parlatıcı, kirec sokucu, inox parlatıcı, oto yıkama kimyasalları...

29.12.2015 / 09:35

Ürünlerimizden bazıları 2

derz temizleyici, krom parlatma, boya sökücü, paslanmaz temizleyici, kreç sökücü, kaynak çapak önleyici, pas çözücü, yağ çözücü, klima temizleyici, leke sökücü, çelik parlatma, kreç ve pas sökücü, inox temizleyici, çimento sökücü, para temizleme ilacı...

29.12.2015 / 09:34

para temizleme ilacı, pas temizleyici, boya çözücü, oksit çözücü, elektronik kart temizleme
8284 Sokak No:8 Balcılar İş Merkezi
Çiğli/İZMİR +90 (232) 329 68 26