ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
(0232)

 329 68 26

NEVATEK S-30 boya sökücü

NEVATEK S-30 Boya Sökücü eskiyen ya da hata sonucu yüzeyden sökülüp atılması gereken boya, cila, vernik ve karbon atıklarının yüzeyden çıkarılması için üretilmiş hızlı boya sökücü kimyasal üründür.

Makine imalatı ve araç aksamları, ahşap ürünler ve dış cepheler başlıca kullanım alanlarını oluşturmaktadır.

Metal boyahaneleri için askı aparat boya sökücü kimyasal olarak kullanılabilir. Oto ve araç üretim boya tesisleri parçaları ve aksamları için boya çözücü olarak kullanılabilir.

NEVATEK S-30 Boya Sökücü; gemi dış yüzeylerindeki eskiyen boyaların vernik ve cilaların sökülmesi işleminde etkili bir üründür.

NEVATEK S-30 Boya Sökücü; Metal, çelik, alüminyum, ahşap ve dış cephelerin yüzeylerine zarar vermeyen ve üzerindeki boya, cila, vernik ve karbon atıkları söker atar. Asit ve alkali içermemektedir.

NEVATEK S-30 Boya Sökücü; Özel formülü sayesinde ısıtmaya gerek kalmadan kısa sürede boyayı temizler ve yanıcı değildir.

NEVATEK S-30 Boya Sökücü; hızlı çözülmesi sayesinde vakit kaybını önler bu konuda ciddi tasarruf sağlar.

NEVATEK S-30 Boya Sökücü doğada biyolojik olarak çözülebilir. Kısaca çevre ve doğa dostudur.

NEVATEK S-30 Boya Sökücü; likit (sıvı) yapısı sayesinde uygulanacak yönteme püskürtme ve daldırma yöntemi ile uygulanabilir. Uygulamanın ardından birkaç dakika sonra boya vernik yada çözüldüğünün göreceksiniz. Uyguladığınız yüzeye göre yıkama yada silme ile temizleme işlemi yapılır.

Kullanılan yüzey metal ise NEVATEK METAL FOSFAT ürünü ile fosfatlama yapılması tavsiye edilir. Fosfatlama işlemi metal yüzeyde tabaka oluşturarak metali kohezyona karşı korumaya alır. Paslanma gibi oksitlenmeleri geciktirir.

NEVATEK S-30 Boya Sökücü firmamızca 5 LT, 10 LT, 20 LT ve 30 LT’lik polietilen bidonlarda satışa sunulmaktadır. Daha yüksek oranlarda talebiniz halinde ayrıca firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Ürün hakkında bilgi alma yada sipariş vermek için iletim bölümümüzden bize ulaşabilirsiniz.


20 Yıllık iş tecrübesini ürünlerine aktarmış isteğe yönelik özel üretim yapılabilen hedefi daima en iyisi olmayı ilke edinmiş dinamik bir kuruluştur.

Tüm Haberler

Ürünlerimizden bazıları

paslanmaz kaynak temizleme, araba boya sökücü, beton temizleme kimyasalı, yüzey parlatıcı, kirec sokucu, inox parlatıcı, oto yıkama kimyasalları...

29.12.2015 / 09:35

Ürünlerimizden bazıları 2

derz temizleyici, krom parlatma, boya sökücü, paslanmaz temizleyici, kreç sökücü, kaynak çapak önleyici, pas çözücü, yağ çözücü, klima temizleyici, leke sökücü, çelik parlatma, kreç ve pas sökücü, inox temizleyici, çimento sökücü, para temizleme ilacı...

29.12.2015 / 09:34

para temizleme ilacı, pas temizleyici, boya çözücü, oksit çözücü, elektronik kart temizleme
8284 Sokak No:8 Balcılar İş Merkezi
Çiğli/İZMİR +90 (232) 329 68 26